AimOne Video Joiner

Mac için Video Birleştirme Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 5.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma AimOneSoft
AimOne Video Joiner; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda bulunan sınırsız sayıda video dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde birleştirmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir Mac için Video Birleştirme Yazılımıdır.

AimOne Video Joiner; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda bulunan sınırsız sayıda video dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde birleştirmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir Mac için Video Birleştirme Yazılımıdır.

AimOne Video Joiner yazılımının kullanıcı dostu arayüz araçları sayesinde çok sayıda video dosyalarınızı yüksek kalite ve hızda geniş bir yelpazede birleştirebilirsiniz. Ayrıca zengin video düzenleme fonksiyonlarından faydalanarak video bitrate, en boy oranı, codec, kare hızı, kalitesi gibi bir çok ayarını kolaylıkla yapılandırabilirsiniz.

Bununla birlikte yazılım içerisinde bulunan sürükle bırak desteği sayesinde işlem yapmak istediğiniz video dosyalarını kolaylıkla yazılımın içerisinde aktarabilir ve hızlı bir şekilde video birleştirme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
AimOne Video Joiner indir
DİĞER SÜRÜMLER